Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 28 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Báječný Kuchta, podprůměrný Matějů. Čtenáři hodnotili za...

Výtečnému Janu Kuchtovi, který jeden gól dal úchvatným lobem a druhý nezištně připravil před prázdnou bránu Jakubu Peškovi, dali jedničku. Dál obdrželi fotbalisté za výkon proti Španělsku od čtenářů sedm dvojek a sedm trojek.

Čeští fotbalisté prohráli v Málaze se Španělskem stejně jako v...

Finalisty druhého ročníku soutěže a trojnásobné mistry Evropy poslal v Málaze ve 24. minutě do vedení Carlos Soler a v 75. minutě přidal pojistku střídající Pablo Sarabia.

Fotbalisté prohráli v Málaze se Španěly stejně jako v...

Málaga (Španělsko) - Čeští fotbalisté v závěrečném čtvrtém červnovém utkání skupiny A2 Ligy národů ve Španělsku překvapení nezpůsobili a stejně jako ve čtvrtek v Portugalsku prohráli 0:2.

Španělsko - Česko 2:0, statečný boj fotbalistů, podruhé za...

Čeští fotbalisté se statečně prali, v Málaze proti domácímu Španělsku neodehráli vůbec špatný zápas, ale v Lize národů podruhé za sebou podlehli 0:2. První gól dostali v první půli po pasáži, kdy byli nebezpečnějším týmem.

Španělsko - Česko 2:0 Základní skupina Ligy národů

Španělsko - Česko 2:0. Online: Čeští fotbalisté hrají v Lize národů ve Španělsku

Senzace se nekonala. Čeští fotbalisté ve Španělsku padli 0:2...

Finalisty druhého ročníku soutěže a trojnásobné mistry Evropy poslal do vedení Carlos Soler a v 75. minutě přidal pojistku střídající Pablo Sarabia.

Fotbalisté Španělska vstoupili do Eura remízou 0:0 se Švédskem...

Fotbalisté Španělska klopýtli už ve svém prvním utkání na ME a do základní skupiny v Seville vstoupili nečekanou bezbrankovou remízou se Švédskem.

Fotbalisté Francie porazili Španělsko 2:1 a ovládli Ligu národů

Milán - Fotbalisté Francie vyhráli druhý ročník Ligy národů. Úřadující mistři světa ve finále v Miláně porazili po obratu semifinalistu letošního evropského šampionátu Španělsko 2:1.

Fotbalisté prohráli v Portugalsku a v elitní divizi A poprvé...

Lisabon - Čeští fotbalisté prohráli v Portugalsku 0:2 a ve třetím utkání skupiny A2 Ligy národů poprvé nebodovali. Vítězové prvního ročníku soutěže a mistři Evropy z roku 2016 rozhodli přímý souboj o vedoucí příčku v tabulce už v úvodním...

Španělsko - Portugalsko 1:1, Španělsko doma neudrželo vedení a...

Fotbalisté Španělska remizovali v úvodním kole Ligy národů na svém hřišti 1:1 s Portugalskem. Domácí poslal do vedení v 25. minutě útočník Álvaro Morata, vyrovnání obstaral v závěru Ricardo Horta.