Neváhejte a přidejte se i vy!

Nemilany -

Ochrana před povodněmi vyžene v Olomouci zahrádkáře i ve čtvrti Černovír 29. září 2017 Olomoucká radnice začíná s výkupy pozemků, které nabídne lidem jako kompenzaci za zahrady určené k...

I. ročník 2009 | TJ Sokol Čechovice

V "B" skupině hrály : Viktorie Přerov, SK Hranice, Fotbal Frýdek-Místek, Spartak Hulín a Sokol Bouzov. Úvodní zápasy začaly v 9.00 hod. a hned byl na pořadu "derby" zápas domácího Sokola Čechovice a Prostějov a na druhém hřišti se představil Sok

Posts of Oznámení

Jeho kombinační hra a přihrávky do běhu za naši obranu jsou přesně to co bych si představoval od našeho týmu, to chce ale zlepšit pohyb a také kvalitní přihrávku, což nám dnes úplně chybělo. Ještě než jsme se stačili v tomto počasí zahřát na provozní

Ke stažení | Rozhodčí |

NÁHRADNÍ zápis o utkání 7/2015 - PROFESIONÁLNÍ fotbal (ZIP) - 5.8.2015. NÁHRADNÍ zápis o utkání 7/2015 - neprofesionální fotbal (ZIP) - 5.8.2015. Zápis o utkání - příloha - technický doprovod (WORD) - 12.8.2015. Delegáti. Pokyny k hodnocení výkonu ro

starší články :: FOTBAL

FC Hněvotín – Slovan Černovír 2:1, – SK Chválkovice 4:1. Slovan Černovír – SK Chválkovice 1:0. Skupina A: 1. Sokol Velký Týnec 3 3 0 0 9:1 9. 2. FC Hněvotín 3 2 0 1 7:4 6. 3. Slovan Černovír 3 1 0 2 2:4 3. 4.

SKŘetězárna - fotbal

Bohužel hra bez obran pokračuje a Troubelice v 75.minutě snižují na 4:7. V 79.minutě po obrovské chybě hostů střílí svůj premiérový gól za A tým Babčák a zvyšuje na 8:4. V 90.minutě se jako poslední dostanou ke slovu hosté a v pořadí již třináctá bra

SLOVANČERNOVÍR, starší žáci roč.2019/2020 - SLOVAN - HFK ...

Tomu sice koncovka příliš nevyšla, ale byl tak blízko brány, že se balon za čáru dokutálel. Po druhé třetině tedy Slovan vedl 2:1. Do třetí části nastoupili zbylí hráči jako Pepa a Filda Domanský a zdálo se, že soupeř upustil od stanovené organizace

Olomoucký | Krajský přebor |

Bohužel fotbal přináší i zranění. Některá jsou nezaviněná, za jiná může příliš tvrdá hra nebo i nesportovní chování protihráčů. Dvě kauzy vás zaujaly natolik, že se dostaly mezi nejčtenější články roku.

FK Mohelnice

FK Mohelnice– TJ Slovan Černovír 0 : 1 (0 : 0) Naši dorostenci sehráli dnes dopoledne […] Číst více Změna termínu a pořadatelství zápasu KP dorostu Slovan Černovír – FK Mohelnice

Home Fotbal FOTO: VČernovíře rozhodovaly penalty. ... I v následujících minutách se hra přelévala ze strany na stranu a pro divácké oko byla jistě atraktivní. Hosté mohli jít do vedení v 67. minutě, ale střídající Geier ač nikým netísněn se mezi tyče