Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 55 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Čeští hokejisté poprvé v sezoně nebodovali, se Švédy ...
Počtyřech výhrách od začátku sezony se druhá porážka za sebou začala rodit ve druhé třetině. Tým vedený kapitánem Jakubem Jeřábkem inkasoval nejprve z hole Dennise Rasmussena, následně se prosadil ještě Malte Strömwall. Další gól už Marek Langhamer n
Češi postupují do semifinále mistrovství světa v ...
Čeští hokejisté vyhráli v Buffalu čtvrtfinálový zápas na mistrovství světa v ledním hokeji do 20 let. Finsko porazili 4:3 po samostatných nájezdech. V semifinále se utkají s vítězem duelu mezi Kanadou a Švýcarskem.
Historický debakl: Hokejisté prohráli s Finy 0:7
Čeští hokejisté prohráli v prvním ze dvou přípravných utkání v Bělorusku v rámci Euro Hockey Challenge s domácím výběrem 2:3 po samostatných nájezdech. Bělorusové vedli v průběhu zápasu již 2:0, ale v posledních sedmi minutách třetí třetiny dokázali
Čeští hokejisté prohrávali s Finy 0:3, nakonec zápas ...
Čeští hokejisté vstoupili do turnaje Channel One Cup výhrou 4:3 nad Finskem po samostatných nájezdech. Finové doma v Tampere vedli po dvou třetinách už 3:0, jenže hosté se nevzdali a vynutili si prodloužení zápasu.
MS v hokeji 2019 - MS v hokeji 2016
Večtvrtek jsme odehráli další přípravné utkání před nadcházejícím MS v hokeji 2016. Čeští hokejisté se utkali s reprezentací Finska. Utkání se hrálo na hokejovém stadionu v Oulu, v rámci Euro Hockey Tour. Češi se během letošní sezóny střetli s Finy j
Sedmkrát pozlacení hokejisté. Připomeňte si okamžiky ...
Jágr, Patera, Procházka, Reichel, Hašek, Hlinka, Růžička, Záruba, Vídeň, Nagano, Kladno… To je jen několik pojmů, které zná každý hokejový fanoušek v naší zemi. A protože 83. mistrovství světa v hokeji, a tím pádem i další potenciální úspěch, je tu,
Tomáš Kundrátek - Hokej
Češi se do kempů nehrnou. Někteří lidé pobyty v tuzemsku dokonce ruší; Díky pandemii by mohly skončit trhy s divokými zvířaty, říká fotograf; Lucka Vondráčková mě nadchla, přepsala jsem pro ni roli, říká režisérka Hirsch; Bale daroval nemocnicím v Ca
Česká osmnáctka si zahraje na Hlinka Gretzky Cupu o páté ...
“Kanaďané byli lepší, ale srdíčko jsme tam nechali všichni.” svěřil se po zápase kapitán Gut. Dvě porážky a výhra po nájezdech nad Švýcarskem znamená pro český tým souboj o páté místo. O to se utká s výběrem USA. Zda Češi obhájí výsledek z minulého r
Češi v zápase o bronz nestačili na Švýcary |
S favorizovaným celkem ze severu Evropy prohráli až po nájezdech a jen kousek štěstí je dělil od obrovské senzace. Otázkou je, co s nimi udělá psychika, protože taková těsná porážka hodně zacloumá s hlavami hráčů a jen těžko se dá tak rychle zkoncetr
Češi vyzvou v sobotu na Channel One Cupu domácí Rusy
Pro nás se ale nic nemění - chceme znovu uspět," doplnil další útočník David Tomášek. Loni Rusové rozstříleli na domácím turnaji český tým 7:2. Následně vyhráli i na dalších dvou turnajích EHT i oba vzájemné souboje během mistrovství světa v Bratisla