Neváhejte a přidejte se i vy!

čtvrtfinále - MS juniorů v hokeji 2020 Ostrava-Třinec
- program a vše důležité o MS v hokeji 2019, MS v hokeji 2018, Euro hockey tour a ostatních reprezentačních hokejových akcích
Mistrovství světa v rybníkovém hokeji – Wikipedie
Mistrovství světa v rybníkovém hokeji je mezinárodní hokejový turnaj pořádaný v Kanadě.Rybníkový hokej je druh ledního hokeje, který se hraje na menším hřišti ve čtyřech hráčích.Mistrovství probíhá v Kanadě v obci Plaster Rock, v provoncii Nový Brunš
Sledge hokej - Pravidla - znaky rozhodčích | ...
Sledge hokej: bránění ve hře, úmyslné vrážení do sáněk, náraz tělem zezadu, natočení spodní části sáněk proti protihráči nebo nastavení čepele s následnou kolizí = menší trest. Faul kolenem. Lední hokej: menší nebo větší trest se uloží hráči, který p
Seznamčlánků na se štítkem MS v hokeji 2013
Švýcaři se ve čtvrtfinále rozhodli vsadit na brankáře Gerbera Stockholm - Vítěz Stanleyova poháru z roku 2006 v dresu Caroliny Martin Gerber se ve čtvrtek… 15.5.2013
CEB 12:1 SLA |ČEZ Motor České Budějovice - HC Slavia ...
Vít Christov se hnal do zakončení, měl poměrně dobrou rychlost, ale jeho zakončení skončilo jen na výražečce slávistického brankáře, který si připisuje úspěšný zákrok. 46:47 Nyní se hraje především ve středním pásmu.
Švédsko - Česko 3:2 MS v hokeji | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
V něm se tuzemská výprava dlouho nedokázala dostat k proměňování šancí a po vyrovnání na startu druhé třetiny nakonec znovu inkasovala. Deset sekund před koncem třetí třetiny nicméně zachránil Čechům body Martin Nečas trefou na 2:2, v prodloužení pot
hokej - historie
znali hru SHINNNEY přenesli ji na led. Spolu s Kingstonem a Halifaxem se o poslední krok k lednímu hokeji zasloužil i Montreal, kde na McGillově univerzitě provozovali hru na ledě studenti, kteří poprvé postavili do branky brankaře (soupeř, který ho
Adam Zeman - Hokej
Hokejový obránce Filip Pavlík z Hradce Králové dostal dvouzápasový trest za faul na jihlavského Adama Zemana... Hradec nedokonal obrat, Plzeň a Vítkovice si zastřílely. ... brankáře Vošvrdu nahradí Falter. 19.4.2016 15:34 ... Hokejisté budou hrát sku
PRAVIDLA LEDNÍHO HOKEJE - Český hokej
pravidlo 152 faul kolenem 103 pravidlo 153 pozdnÍ dohrÁnÍ 103 ... hrÁČ v poli padne na puk 113 pravidlo 176 postup provÁdĚnÍ trestnÉho stŘÍlenÍ / ... pravidlo 226 pŘiznanÝ gÓl / pŘestupky brankÁŘe 135 pŘÍloha 1 – tresty na ČasomÍŘe – zvlÁŠtnÍ situace