Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 112 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Fotbal online, fotbalové live výsledky ...
Livesport: live výsledky&livescore pro 1000+ fotbalových soutěží. Fotbalové livescore, live výsledky, aktuální výsledky, fotbal živě, TV program a sportovní online výsledky.
Online: Atl. Madrid - Liverpool 1:0 ... - Fotbal
První poločas je za námi a Atlético Madrid doma zatím nad Liverpoolem trochu překvapivě vede 1:0. Domácí měli fantastický vstup do utkání, do vedení se dostali už ve čtvrté minutě, kdy se z rohového kopu prosadil Saúl Ñíguez.Ve zbytku poločasu už byl
LIV 2:3 ATM | Liverpool FC - Atlético Madrid (Liga mistrů ...
Liverpool FC - Atlético Madrid (Liga mistrů) 2:3 | Morata v akci také o několik vteřinek později. U postranní lajny ho dohrál Alexander-Arnold, navíc oba hráči tak vyfasovali žluté karty.
Fotbalživě online Fortuna liga mistru live |
Sleduj: Live Online sport, Fotbalživě, Hokej živě, Tenis živě, Sport živě, živé přenosy, Formule 1 Možnosti sportovních bloků i kanálů klasického televizního vysílání jsou však omezené a sportovní příznivci proto oceňují živé přenosy, které se staly
Atlético Madrid – Wikipedie
Atlético de Madrid (celým názvem: Club Atlético de Madrid) je španělský fotbalový klub, který sídlí v Madridu.Od sezóny 2002/03 působí v Primera División, španělské nejvyšší fotbalové soutěži.Klubové barvy jsou modrá, bílá a červená.
Atlético Madrid nakonec zvrátilo výsledek ve svůj vlastní prospěch, čímž pečetí postup do čtvrtfinále! Fantastickým způsobem to udělala dvojice Llorente – Morata, přičemž druhý jmenovaný vyfasoval nahrávku do běhu. Rána levačkou byla pro Adriána příl
Primera División – Wikipedie
Primera División (v překladu První liga), obecně známá také jako La Liga (pod sponzorským názvem jako La Liga Santander) je nejvyšší španělská fotbalová soutěž. Je pořádána pod hlavičkou Liga Nacional de Fútbol Profesional (LFP) stejně jako druhá nej
Fotbal. Liga mistrů ... live na Tipsport: 1.52 4.38 7.02 live na vsaďte si na: Tipsport • ... Střídání; To byl zápas! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Atlética Madrid, které svého soupeře porazilo poměrem 3:2, díky čemuž si zajistilo postup do
Fotbal-arsenal
Vúterý Atlético Madrid potvrdilo informaci o příchodu dvacetiletého záložníka Frana Meridy z Arsenalu. Tomu v severolondýnským klubu skončila smlouva a ačkoliv mu Arsène Wenger nabízel novou,...
Live Fotbal:Živě Liga mistrů online |
Live Fotbal:Živě Liga mistrů online Každý den, kdy se hraje nějaký zápas z turnaje Liga mistrů je pro fotbalové fanoušky velkým svátkem. Své umění s míčem v Lize mistrů předvádějí nejlepší hráči světa a okolo každého zápasu se točí mnoho peněz.