Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 103 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Úvod ROSMARINA Loď | Modřany | Restaurace | Cyklostezka
Nejlepší místo plné aktivit a odpočinku v Praze │ SPORT │ RELAX │ EVENTY │GASTRONOMIE │ ZÁBAVA │
Sportovní utkání -fotbal žáků FK RENOCAR Podolí A - TJ ...
KORONAVIRUS>SPOLEČENSKÝ ŽIVOT>KALENDÁŘ AKCÍ>Sportovní utkání -fotbal žáků FK RENOCAR Podolí A - TJ Ochoz u Brna. ... Kniha - Podolí u Brna 1237-2007. Knihu lze zakoupit na Obecním úřadu a v knihovně za 350,-Kč ...
| oficiální stránky fotbalového klubu
Situaci sledujeme. Fotbal teď není téma. Hlavně zdraví, řekl trenér FCPK Vott 26.03.2020, FCPK, Praha - Pražský fotbalový svaz prostřednictvím svého serveru provedl anketu mezi trenéry pražského přeboru.
Home | okresnifotbal
This site was designed with the .com. website builder. Create your website today. Start Now
Soutěže | Pražský fotbalový svaz
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.-#13 David Brezina 66'-#17 Jan Doubek 66'-#16 Radek Hanzlík 66'-#2 Jiří Krob 70' B #1 Michal Vondrka-#15 Jan Červenka. Všechny zápasy kola. SK Újezd Praha 4, z.s. Újezd Praha 4 UJP: 1:0 FC Přední Kopanina Přední Kopanina
football - Anglicko-český slovník
football game (US), American football game (UK) n noun: Refers to person, place, thing, quality, etc. (American football match) (americký fotbal) fotbalový zápas příd + m : The Super Bowl is the final football game of the professional league season.
Podolí | Soutěže |
SK Líšen – Dobrý fotbal v Brně!
Líšeň doma vyválčila bod. Remízu Marvanům vystřelil v poslední minutě Jeřábek středa, 3. června 2020, 11:42 Po sobotním utkání v Praze měli včera fotbalisté Líšně na programu další zápas Fortuna národní ligy.
Koleje» Koleje Podolí | SÚZ ČVUT
Ubytování na kolejích Podolí. Vybavení kolejí ()Blok A, B: buňkový systém s jedno, dvou a třílůžkovými pokoji, WC, sprcha a kuchyňka na buňce. Zrekonstruované blok C a blok F: 1 - 2 lůžkové pokoje s umyvadlem na pokoji.Na chodbách se nacházejí společ
- Novinky
AFK Slavoj Podolí Praha ... Teď se těšíme na fotbal s Duklou JM." Miroslav Kamaryt (Vršovice): „V prvním poločase děkuji panu rozhodčímu za výkon, protože ve 2. minutě neodpískaná jasná penalta, třikrát otočené trestné kopy, pro nás nepískal a na dru