Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 51 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Rozpis zápasů - SK Kdyně 1920
Zápas Staršího dorostu začíná v 10,00 hod. Zápas Mladšího dorostu začíná ve 12,15 hod. Okresní přebor žáci mladší - Podzim 2019
Foto :: SOKOL POSTŘEKOV
Oslava 50 let založení fotbalového B-mužstva 18.5.2019. Soustředění - únor 2017 - Rybník. 1 | 2>>>
TJ Sokol Kozolupy - TJ Sokol Postřekov, 12.kolo , Plzeňský ...
Postřekov začal aktivně i druhou půli a tentokrát už své útoky dokázal i přesně zakončit. Prakticky po rozehrání půle se po hezké akci prosadil Vladislav Cibotaru a stejný hráč přidal ve 49. minutě i druhou trefu. Inkasované góly domácí probudily, co
17. kolo. Zápas: Domácí: Hosté: Skóre: Diváků: Poznámka: C2A1701: Kdyně: Hora ďovice: 2: 3 ( 1: 1) 40: C2A1702: Ch.Újezd: vihov: 0: 3 : 30: NEDOHRÁNO ...
Královec Vojtěch /Postřekov/ dle § 47/4 DŘ. Vavřík David /Postřekov/ dle § 47/4 DŘ. Džugan Michael /Kdyně/ dle § 47/4 DŘ. Vojáček Michal /Chlumčany/ dle § 47/4 DŘ. Legát Milan /Malesice/ dle § 47/4 DŘ. Čakrt Tomáš /Žichovice/ dle § 45/1 DŘ. Hrach Fra
- YouTube
to jsou fotky, tipování, hodnocení, komentáře a mnoho dalšího na nejčtenějším místě českého internetu o amatérském fotbalu.
sezóna 2006/2007 -
Informace o fotbalovém klubu Sokol Postřekov. Kolo: Domácí: Hosté: Výsledek: Střelci Postřekova: 3. Nýřany
TJ Sokol Postřekov |
- fotky, tipování, hodnocení, komentáře a mnoho dalšího na nejčtenějším místě českého internetu o amatérském fotbalu.
Domažlice – Okresní fotbal
Postřekov vyřadil v poháru Nýrsko Author: Published Date: 28/02/2020 Postřekovským funkcionářům se v týdnu povedl dohodnout přestup mladého talentovaného hráče z Jiskry Domažlice, Matěje Dufka, kterého kouč Wirt poslal na tr
Fotbal A :: SOKOL POSTŘEKOV
Postřekov - V posledním hraném utkání 15. kola I.B třídy, skupiny A, vybojovali osmí fotbalisté Sokola Postřekov těsné vítězství 2:1 nad v té době o dvě příčky lepším Chodským Újezdem.