Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 88 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Hrdina Hašek 15 let po zlatu z Nagana: Bral ... -
Co si budeme povídat, hokej je národním sportem, umí lidi spojit. Velká vítězství tenhle národ nezapomíná, ať to bylo v roce 1969, kdy jsme porazili na mistrovství světa Rusko, nebo o tři roky později, kdy se šampionát konal po dlouhé době doma a Čes
Favorit rozhodl v závěru utkání - Orlický deník
Lanškroun – Hráči Světlé potvrdili v Lanškrouně roli favorita a odvezli si cenné vítězství. Naděje domácího týmu na dobrý výsledek držel dlouho skvěle chytající brankář Faltus, který ale v poslední třetině třikrát kapituloval. Orli podlehli Světlé na
Přestřelka vyzněla pro Kladno - Kladenský deník
Když šli hráči Kladna po utkání s Českou Lípou do šaten, říkali s úsměvem, že hráli pro diváky. Že by však jejich nervy šetřili, to se tvrdit nedá. Nováčka divize nakonec udolali 5:3. V utkání ale dvakrát prohrávali.
Eso team bránil, seč mohl, a co neubránil, skvělými zákroky pochytal brankář Šnajdr. Ten měl na vítězství svého týmu velký podíl. Jediná branka padla v 7. minutě zápasu, kdy se po nahrávce Bureš trefil M. Rezler ml. Nováček tak získal první tři body
Rozdíl na první pohled patrný ... - Orlický deník
Čisté konto držel více jak půl zápasu než jej překonal Boruch. Po dvou třetinách byl stav 2:3. Orlům nevyšel vstup do závěrečné třetiny, inkasovali z hole Janouška, pro kterého to nebyl poslední zásah v utkání. Přesto se domácí znovu dostali na dostř
Michálek gólem a asistencí v 60. minutě ... -
Ottawa /AKTUALIZOVÁNO/ - Hokejisté Ottawy dvěma rychlými brankami v závěru otočily duel s Columbusem. Tomáš Vokoun vychytal vítězství Washingtonu.
Úročnici a Zaječice nikdo na ... - Benešovský deník
Jirka Vokoun je hráč, který hrál krajský přebor a hraje ligu futsalu, je to pro nás velká posila dozadu. Rozum tomu dává i Petr Jansa. Do mužstva jsme zabudovali i několik dorostenců, takže jsme jezdili na zápasy v patnácti, šestnácti lidech a nikdo
Kostelci se zranil brankář ... - Chrudimský deník
Torpedu nepřijel brankář Kropáček, a tak se čekalo až tento tým vyšle mezi tři tyče hráče z pole Richarda Kušku. Do konce druhé třetiny šlo o gólovou „tahanici". V závěrečném dějství začali Holomci pořádně „jezdit" , čímž začali soupeře přehrávat stř
KP: Fryšták zničil čtyřmi góly ... - Slovácký deník
Region– Další přísun emocí přineslo víkendové 6. kolo fotbalového krajského přeboru KFS Zlín. Provodov už v pátek na Baťově otočil výsledek z 0:2 na 3:2. Obrat předvedly i Luhačovice v Rožnově. Fryšták zničil čtyřmi góly morkovický Gröpl. Strání stač
KP: Fryšták zničil čtyřmi góly ... - Zlínský deník