Neváhejte a přidejte se i vy!

Sportovní vybavení | Sportovní prodejna | Sport Hotárek s.r.o.
Sport Hotárek s.r.o. naše E-shopy: a Mezi naše specializace patří prodej veškerého sportovního vybavení a oblečení, hokej, na přistroji Mizuno Precision Fit Vám provedeme diagnostiku chodidel a doporučíme ortopedi
BK Nová Paka » HRN-NPA 10:3
Po sérii tří vítězných utkání přišel debakl v Hronově. Již v první třetině hosté střídali gólmany. Ani to nepomohlo. Domácí se rychle dostali do vedení. Hosté sice hráli aktivně a měli mnoho střeleckých pokusů, ale velmi "jalových". Jejich útočná hra
Krajský svaz ledního hokeje Královehradecký kraj
10. 3. 2020 - Rozhodující semifinálové utkání KLM se uskuteční ve středu 11.3.2020 od 18:00 hodin na ZS v Hronově, a to bez diváků. Utkání Hronov - Náchod můžete sledovat on-line na našich webových stránkách. O dalším vývoji krajského hokeje budete i
Mužstvo HC Dvůr - HC Dvůr Králové | Lední hokej
Vedoucí mužstva. Tel.: 739 088 575. Teodoridis Vasilis. Realizační tým
Hronov -
Radnici v Hronově po volbách utekly úřednice, právničku střídala firma 28. února 2019 Městský úřad v Hronově se po podzimním volebním přemetu zmítá v personální krizi.
Jirásek a stromy - Blog
Jak jinak si vysvětlit téměř legendární, avšak skutečnou událost, která se odehrála v Jiráskově rodném Hronově - 6.3.1930 začali dělníci ořezávat starý strom, který Jirásek velmi miloval. 12.3.1930 v 7 hodin ráno podťali dělníci jeho kmen a v 9 hodin
Jiráskův Hronov -
- kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Odhlásit se můžete kdykoliv. Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů.
ROZPIS | ROZPISY LEDU
Zveřejnit; Skrýt rozpis; Nástroje . Načíst šablonu; Uložit šablonu; Mazání událostí; Evidence návštěvnosti; Tisk . Tisk rozpisu; Tisk přehledu
Jiráskův park v Hronově na Náchodsku projde revitalizací. Přibude v něm pestrý květinový záhon,... Hronov nabídl nejlepší amatérská divadla, denně přilákal tisíc lidí
HC Náchod | Pojď hrát hokej v Náchodě!
Pátý zápas v Hronově jsme po dramatickám závěru vyhráli a postoupili do finále!!! Utkání číslo 5 hrané 11.3.2020 v Hronově se sehraje bez diváků! Domácí utkání jsme nezvládli ve třetí třetině, rozhodne se v Hronově.