Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 0 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Hokejisté Zlína potvrdili formu. Poprvé v sezoně si ...
Hokej Dalších 12 fotografi ... K otevření skóre pomohla domácím přesilovka, Machovskému propadla za záda Noskova střela. Pražany v první třetině brzdila častá vyloučení. Zlín sice další faul nepotrestal, přesto přidal druhý gól. V 17. minutě zamířil
Inline hokej– Wikipedie
Inline hokej je sport podobný lednímu hokeji, který se hraje na inline bruslích, s míčkem nebo speciálním pukem, které se posouvají hokejkou.. Inline hokej organizují dvě mezinárodní asociace: Mezinárodní federace ledního hokeje (IIHF) a Mezinárodní
Pan přesilovka. Z Goal-ofssona je postrach NHL |
Hlavní strana>Sport>Hokej>NHL. Hokej Pan přesilovka. Z Goal-ofssona je postrach NHL. 19.10.2019 13:30 Původní zpráva . Sdílejte: Facebook Twitter Email. Začíná z něj jít strach jako z legendárního Alexandra Ovečkina. Hokejista Victor Olofsson má své
Online: Bělorusko - Česko, MS v hokeji 2018 - Hokej
Online reportáž - Online: Bělorusko - Česko, MS v hokeji 2018 - Hokej
Vysvětlivky zkratek | | Mistrovství světa v ...
- program a vše důležité o MS v hokeji 2019, MS v hokeji 2018, Euro hockey tour a ostatních reprezentačních hokejových akcích
Online:Česko - Rusko, Karjala Cup 2019 - Hokej
Online reportáž - Online: Česko - Rusko, Karjala Cup 2019 - Hokej
Pětiminutová přesilovka? Z výhody nevýhoda - Svitavský deník
Pětiminutová přesilovka? Z výhody nevýhoda. 10.11.2017 . Svitavsko /KRAJSKÝ HOKEJ/ – Vstup do druhé poloviny základní části se hokejovým celkům z regionu, jež zasáhly ve středu do boje, výsledkově nepovedl, připisovaly si porážky. To neplatilo jen pr
Hokej | Olympijské hry 2018 | Zprávy
Hokej na olympiádě přinesl napětí, po letech mu ale chyběl lesk . Olympijský hokejový turnaj v Pchjongčchangu se hrál poprvé od her v Lillehammeru 1994 bez nejlepších hráčů z NHL. Dokonale toho využili Němci, kteří skončili senzačně druzí za Ruskem.
Vlakem na hokej
Žádné přestupy, jedeme rovnou na hokej. Přesilovka ve vlaku? Bez obav, místo máš jisté.
FRM 3:1 SOK | HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov (Chance ...
Následuje přesilovka pro Frýdek-Místek. 03:11 Rohan se snažil dotlačit puk z bezprostřední blízkosti přes beton brankáře Malíka do brány, neuspěl, vzápětí Viktor Konečný zahákoval Křemena a Sokolov čeká první přesilovka.