Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 109 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

21. Višňová - Velká Lečice :: TJ Sokol Velká Lečice
Defenzivní rozestavení, jediným útočníkem Čahoun, to byla jediná možnost, jak ve Višňové přežít. Najednou už v páté minutě inkasujete, v pětadvacáté podruhé, není šance udělat něco dopředu. Chalupáři hrají fotbal, jaký se dává klidně i v divizi.
Úvod | TJ Sokol Novosedly
Duben 2019. 7.4.2019 Starší žáci přivítali vedoucí tým tabulky FC Svratka Brno, hrál se tvrdý, rychlý fotbal. Soupeř šel do vedení , po přestavce kluci…
Zápasy :: TJ Sokol Dobšice
Odehraná utkání podzim 2013/2014 1. kolo - 8. 9. 2013 Dobšice - Prosiměřice 1:7 Branka: Krejčí 2. kolo - 15. 9. 2013 Miroslav - Dobšice 5:0 . 3. kolo - 22.
Jihomoravský - Zpravodajství z jihomoravského ...
Už od soboty 23. května se na hřištích v Bohunicích a Kuřimi uskuteční přípravný turnaj pěti klubů krajského přeboru. Klání se zúčastní Bohunice, Kuřim, Líšeň B, Moravská Slavia a Ráječko.
Fotbal :: Pepula008
Fotbal Rospis Muži"A" 1.B třída skupina B - Jihomoravský kraj So: 27.03. 00:00 Šatov - Jaroslavice: 1:0 (1:0): So: 03.04. 00:00 Jaroslavice - Otnice 1:1 (0:0)
TJ Sokol Střelice
Info pro fanoušky: V neděli do Višňové autobusem 27.08.2019 10:18 v neděli 1.9. odehraje další soutěžný zápas naše áčko ve Višňové u Znojma.
Fotbal Pohořelice - Posts | Facebook
Fotbal Pohořelice, Pohorelice, Czech Republic. 268 likes · 29 were here. TJ Sokol Pohořelice - oddíl kopané
TJ SOKOL TASOVICE
Naše A mužstvo mužů bude pokračovat v tréninkovém procesu pondělí-středa-pátek až do pátku 12.6.2020.Celý tento blok tréniků bude zakončen v sobotu 13.6. od 16 hod. přípravným utkáním s mužstvem FC Dosta Bystrc-Kníničky(na podzim mužstvo hrálo krajsk
18. kolo | Oficiální stránky TJ Mikulovice
Utkání rozhodl první poločas, neproměněné šance a štěstí: FOTBAL JE-MI - TJ Horní Kounice 2:1 (2:1) Fiedler L., Pojer. Okresní přebor Znojemské pivo: Muži B - neděle 14.4.2019 v 15:30 hod., hř. Višňové: Na vedoucí tým jsme nestačili: TJ Višňové - FOT
Nakonec zasloužená remíza :: TJ HOSTIM
Tlačili jsme se za dalším gólem, ale přišla chyba a naopak branka pro tým z Višňové. Hosté poločas v pohodě dohráli a tak jsme museli dohánět ztrátu ve druhé půli. I v ní byl vidět vyrovnaný fotbal. Největší potíže nám dělal hostující útočník Adámek,