Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 62 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

jaro 2015 :: FC Brumovženy
Následně Iveta za skrumáže zvýšila na 2:0 a ve 27´ Radka proměnila pokutový kop za faul na Ivetu-3:0. Poločas uzavřela nádherným náběhem ne rohový kop Gábina-4:0. Druhá půle začala za strany domácích vlažně, Hosté toho využili a na pár minut přidělal
Kopřivnické noviny č. 18/2004 - Sport
OP: TJ K.Štramberk - Slavia Stachovice 1:1 (1:1), branka Štramberka: 34. Balhárek. Balhárek. Štramberk inkasoval po chybách zálohy a obrany jako první, za tři minuty však dokázal kontrovat po pasu Vaccy Balhárek.
Odkazy - TJ Slavoj Jeseník n.O. | Odkazy | Česká republika
742 33 Jeseník nad Odrou 235, Česká republika +42 (0) 606 635 654, Webmaster:+42 (0) 730 826 645
Fotbalové výsledky - Novojičínský deník
10. kolo: Tísek B - Bravantice 1:0, Jistebník nad Odrou - Bílov 8:0, Heřmanice - Pustějov 2:4, Stachovice - Děrné 2:1, Kravín - Olbramice 0:5, Vrchy - Hájek a synové Jakubčovice B 5:0 DOROST
SLA 1:0 MBL | SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav (FORTUNA ...
Slavia si udržela letošní stoprocentní domácí bilanci napříč soutěžemi a třetí soutěžní zápas v řadě odehrála s čistým kontem. Zápas rozhodla jediná gólová trefa Petera Olayinky ze 14. minuty, před zítřejším duelem Plzně se Spartou vedou sešívaní FOR
podzim 2014 :: FC Brumovženy - Webnode
dohrávka - 1. kolo . úterý 28.10. FC ELSEREMO Brumov - FK Nové Sady. 4:7 (1:5) branky : 24´ Sára Bednářová, 55´ Bára Jelínková, 73´ Anička Kolaříková, 78´ Adriana Škrabolová - 12,30,33,38,76,89´´ Mokrušová, 20´ Ganiecová Sestava : Radka Koutná-Magda
Odkazy - Fotbal Tichá | Odkazy | Česká republika
Fotbal Tichá, Fotbal, ČR, Česká republika, sport, soutěže, klub
Ve Vršovicích se v sobotu večer odehraje nejsledovanější utkání 11. kola FORTUNA:LIGY, v němž vedoucí obhájce titulu Slavia Praha (8-2-0, 22:2)přivítá třetí Mladou Boleslav (6-1-3, 23:14).Střetne se nejpevnější ligová obrana domácích s nejúdernějším
Kopřivnické noviny č. 35/2002 - Sport
TJ Jelínek V Svinov - HC Kopřivnice 3:3 (0:0, 2:0, 1:3), po nájezdech 3:4 (1:2) O s t r a v a (jk) - Odveta dvou mužstev, které se střetly před týdnem, už nevyzněla pro Kopřivnici tak dobře jako domácí zápas (5:1). Oslabená o sedm hráčů ve Svinově re
2019 -
Branky: 16.Olayinka 0:1, 29.Škoda 0:2, 45. Škoda 0:3, 48. Mešanović 0:4 Průběh: Slavia v prvním přípravném utkání na soustředění v Portugalsku vyzvala Beijing Sinobo Guoan.Ve větrných podmínkách dokázali červenobílí svého soupeře přehrát 4:0 a připis